Ochrona prywatności

Serwis prawoity.pl przykłada dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych przekazywanych przez użytkowników serwisu.

Dzięki stworzonym przez nas procedurą postępowania dostęp do przekazywanych danych mają tylko i wyłącznie osoby prowadzące serwis prawoity.pl.

System informatyczny pozostaje pod stałym monitoringiem informatyków kontrolujących bezpieczeństwo i prawidłowość przesyłania danych.

Serwis prawoity.pl korzysta z wysoko zaawansowanych produktów technologii antyspamowych, antywirusowych, firewall zabezpieczających go przed działaniem m.in. wirusów i ingerencja osób trzecich.

Serwis prawoity.pl pracuje na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach. W razie jakichkolwiek kłopotów z jego widocznością prosimy o przesyłanie do nas informacji przy użyciu formularza w zakładce Kontakt.

Każdy użytkownik komputera powinien używać oprogramowania chroniącego komputer przed atakami z sieci. Należy także stosować i aktualizować posiadane aplikacje antywirusowe.

Szukaj w serwisie

Archiwum wiadomości

Aktualności

O bezpiecznym użytkowaniu dronów w sąsiedztwie lotnisk

Polski rząd dąży do wdrożenia szczegółowych standardów i procedur na lotniskach w celu minimalizacji zagrożeń wynikających z bezprawnego użytkowania bezzałogowych statków powietrznych (tzw. dronów) w bezpośrednim sąsiedztwie lotnisk użytku publicznego. Dynamicznie rozwijający się rynek bezzałogowych statków powietrznych oraz rosnąca rzesza ich użytkowników zwiększa ryzyko wystąpienia katastrofalnych w skutkach zdarzeń spowodowanych nieodpowiedzialnym użytkowaniem dronów w rejonach kontrolowanych.

Czytaj dalej


Więcej